produkce

potisk textilu a reklamních předmětů 

 

 

sítotisk

 

Je nenahraditelný tam, kde díky charakteru potiskovaného materiálu selhávají ostatní polygrafické techniky. Potiskneme takřka libovolný materiál - papír, PVC, textil, kůži, kov, dřevo, sklo - ovšem pouze plochy hladké, rovné, popř. rotační (např. potisk hrnků). Výběr barev a odstínů je takřka bez omezení. U potištěných předmětů zajistíme výsek speciálních tvarů (např. pro samolepky).

Vyrábíme a dodáváme také samolepící a plastové štítky pro elektrikářské účely či pro značení v dopravních prostředcích. Grafické zpracování vychází z platných norem (např. ČSN ISO 3864).

Quo - reklamaQuo - reklamaQuo - reklamaQuo - reklama

 

transferový tisk

 

Motiv natištěný sítotiskovou technologií na speciální transferový (přenosný) papír tepelně aplikujeme na textilní podklad. Tento typ potisku je vhodné použít hlavně pro složitější motivy s větším počtem barev.

Quo - reklamaQuo - reklama

 

tamponový tisk

 

Touto technologií lze potisknout malé reklamní předměty se zachováním dostatečné čitelnosti i těch nejdrobnějších textů a prvků. Výhodou je možnost tisku na prostorové předměty, pravidelně nerovné plochy (tj. plochy s ohyby bez výskytu nahodilých výčnělků), například tužky, zapalovače, popelníky, kalkulačky, diáře, otvíráky, přívěsky, ale také luxusní dárkové soupravy per či kožená pouzdra.

Úspěšně jej používáme i u průmyslové výroby - k označení tlačítek, elektronických součástek atp.

Quo - reklamaQuo - reklamaQuo - reklama

 

termotisk

 

Při klasickém termotisku se plotterem řezaná fólie tepelně aplikuje na textilní podklad. V našem sortimentu naleznete dva typy fólií: gumovou (Flex) a sametovou (Flock). Využívá se pro tisk více druhů jednoduchých motivů při malých počtech (sada čísel na dresy, jména), dále pak pro jednotlivé kusy, maximálně 2-3 barvy.